Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Vrau të dashurën në Greqi/ Shqiptari xheloz 'sulmohet' në gjykatë nga familjarët e vajzës

Vrau të dashurën në Greqi/ Shqiptari xheloz 'sulmohet'

Qamil Taja është 25-vjeçari shqiptar që qëlloi në kokë partneren e tij 19-vjeçare në banesën e saj në Pire, Krisjana Brakaj duke i marrë jetën.

25-vjeçari shqiptar pasi qëlloi dhe vrau partneren e tij me dy plumba në kokë, lajmëroi policinë dhe u dorëzua.

Pas kësaj ai ka deklaruar në polici se ishte nën ndikimin e drogës kur vrau 19-vjeçaren dhe se ishte tepër xheloz për të.

Autori dhe e ndjera punonin të dy në një lokal nate në të njëjtën zonë.

Ndërkohë mësohet se 25- vjeçari shqiptar është lënë në paraburgim.

Jashtë gjykatës së Pireut ka mbizotëruar tension me të afërmit dhe miqtë e 19-vjeçares, ndërsa prezenca e policisë ka qenë e fortë.

Akuzat ndaj 25-vjeçarit janë Vrasje me dashje në gjendje të qetë shpirtërore, armëmbajtje pa leje dhe përdorim i armës.

Autori i ngjarjes tragjike dyshohet se ishte xheloz patologjikisht për partneren e tij.

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore