Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Vrau në mënyrë monstruoze nënën në Pogradec, amaneti që la Olsi Çekiçi në polici

Vrau në mënyrë monstruoze nënën në Pogradec,

Olsi Çekiçi nuk është penduar aspak për krimin horror pasditen e sotme në Pogradec, ku i preu kokën nënës Firdes Çekiçi dhe e vari në kangjellat e derës. 

"Nuk pendohem. Kjo do të ndodhte një ditë," ishin fjalët e tij të para në polici ku ishte shumë i qetë në deklaratën e tij. 

Por ai gjithashtu mësohet të ketë thënë "i lë shtetit amanet vajzën dhe vëllain".

Që do të thotë se 44-vjeçari është baba i një vajze, ndërkohë që vëllai i tij është te paratetraplegjik.

Olsi Çekiçi ka qenë më parë i dënuar në Itali për drogë, madje është dhe vetë përdorues i substancave narkotike. 

Sipas burimeve nga spitali i Pogradecit ai është  kartelizuar por nuk ka pranuar të marrë mjekime asnjehere.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore