Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

I penduar, flet për herë të parë polici Arjan Tase dhe nuk kundërshton vendimin: Ngushëllime familjarëve...

I penduar, flet për herë të parë polici Arjan Tase dhe nuk

Ka folur për herë të parë pas seancës gjyqësore polici Arjan Tase, i cili vrau me skaf të miturën 7-vjeçare Jonada Avdiaj.

Pasi është njohur me vendimin e gjykatës Tase u ka shprehur ngushëllimet familjarëve dhe i ka kërkuar falje Policisë Së Shtetit. Nga ana tjetër bëhet me dije se ai nuk e ka kundërshtuar vendimin dhe ka qenë i qetë gjatë gjithë seancës.

"Ngushëllime familjarëve, falje policisë së shtetit, nuk e kam kundërshtuar vendimin e marrë sot."

Kujtojmë se Gjykata e Vlorës ka caktuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për policin Arjan Tase.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore