Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Vrau me 2 plumba në kokë të dashurën/ Shqiptari del me kapuç dhe kokëulur para hetuesve në Greqi

Vrau me 2 plumba në kokë të dashurën/ Shqiptari del me

25-vjeçari shqiptar që qëlloi në kokë partneren e tij 19-vjeçare në banesën e saj në Pire, është dërguar para Prokurorisë dhe Hetuesit.

Vrasësi i vetë-rrëfyer mbërriti në Gjykatën e Pireut nën masa drakonike sigurie, ndërsa nuk pranoi t’i përgjigjej pyetjes së gazetarëve për motivin e vrasësjes së egër.

Mirëpo, duket se xhelozia patologjike e autorit ndaj 19-vjeçarit ka qenë ajo që e ka çuar drejt vrasjes.

Këtë, për më tepër, ai ua ka thënë edhe policëve të Drejtorisë Komunale të Teatrit, të cilëve u është dorëzuar menjëherë pas vrasjes.

Vrau me 2 plumba në kokë të dashurën/ Shqiptari del me

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore