Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Vrau babain e dy fëmijëve, autori është djali i ish-drejtorit të burgut të Durrësit që liroi Lul Berishën

Vrau babain e dy fëmijëve, autori është djali i

Të tjera detaje kanë dalë në dritë në lidhje me ngjarjen e Idajet Dullës pasditen e sotme në Durrës.

Mësohet se autori Arbër Kotaj, është djali i ish-drejtorit të burgut të Durrësit, Astrit Kotaj.

Ngjarja ndodhi në zonën e Plepave ku Dulla u gjet i pajetë në shinat e trenit pasi ishte goditur me thikë në zemër. Autori është shofer urbani, i cili transportonte punonjës fasonerie.

Arbër Kotaj është djali i Astrit Kotaj, i cili, mbahet mend për faktin që favorizoi lirimin e Lul Berishës nga burgu dhe në arrestua në vitin 2016, me kërkesë të prokurorisë për akuzën e shpërdorimit të detyrës. Kotaj u akuzua se gjatë përllogaritjes së dënimit të Lulzim Berishës kishte bërë gabime të qëllimshme duke favorizuar lirimin e Berishës.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore