Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Vrasja e shqiptarit në Greqi, flasin dy djemtë që mbeten të plagosur: Ja nga janë autorët e krimit

Vrasja e shqiptarit në Greqi, flasin dy djemtë që mbeten të

Zbardhen detaje të reja nga ngjarje e rëndë në Greqi, ku mbeti i vrarë Edmond Llangozi, ndërsa u plagosen edhe dy djemtë e tij.

Në dëshminë e dhënë për hetuesit grekë, dy vëllezërit shqiptarë kanë deklaruar se vrasësit e babait të tyre janë shqiptarë.

Anxhelo dhe Mihal Llangozi ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve, por ende nuk e kanë kaluar rrezikun.

“Vrasësit ishin me origjinë shqiptare” kanë deklaruar dy të rinjtë për hetuesit, raportojnë mediat greke

Sipas mediave greke, policia ka mbledhur informacion të mjaftueshëm për pesë autorët dhe është afër identifikimit të tyre. Hetuesit i cilësojnë autorët si "mafie shqiptare" dhe ngjarjen e lidhin me "larjen e hesapeve". / Gazeta SHQIP

Vrasja e shqiptarit në Greqi, flasin dy djemtë që mbeten tëVrasja e shqiptarit në Greqi, flasin dy djemtë që mbeten të

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore