Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Vrasja e Santiago Malkos! Pezullohet për një vit gjyqi për klanin "DUKA"

Vrasja e Santiago Malkos! Pezullohet për një vit gjyqi për klanin

GJKKO ka veçuar çështjen për vëllezërit Duka, Logu, Maxhaku dhe Agaj të akuzuar për vrasjen e Santiago Malkos. Sipas praktikave të Gjykatës Evropiane parashikohet njoftim i drejtpërdrejtë. Çështja është pezulluar për 1 vit.

Seanca gjyqësore në Gjykatën e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit  vazhdon për Ilir Selmanin. Ish-efektivi i policisë, Santiago Malko u ekzekutua në rrugën "Xhanfize Keko."

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore