Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

VIDEO/ U vetëvra që mos e kapnin, momenti kur policia i kërkon Sokol Halilit të dorëzohet

VIDEO/ U vetëvra që mos e kapnin, momenti kur policia i kërkon

Vetëm për të mos rënë në dorë të policisë, Sokol Halili, autori i vrasjes së gruas shtatzënë, Hamide Magashi, ka kryer ditën e sotme vetëvrasje.

Autoritetet në Kosovë njoftuan se policia arriti ditën e sotme ta lokalizonte Halilin, pas dy ditësh në arrati, por me gjithë përpjekjet për ta bindur që ai të dorëzohej, ai zgjodhi që t’i jepte fund jetës së tij.

Në media janë shpërndarë dhe momentet kur policia i kërkon Halilit të dorëzohet.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore