Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Vidhte makinat e parkuara jashtë stadiumit, përfundon në pranga shqiptari

Vidhte makinat e parkuara jashtë stadiumit, përfundon në pranga

Një 38-vjeçar shqiptar është arrestuar së fundmi në Greqi pasi vidhte makinat e parkuara rreth stadiumit AEK “OPAP ARENA” gjatë ndeshjeve.

Në kuadër të hetimit për rastet e regjistruara të thyerjeve dhe vjedhjeve nga makinat e parkuara në afërsi të stadiumit gjatë ndeshjeve të tremujorit të fundit, oficerët e policisë patrulluan në afërsi të stadiumit në orët e pasdites së datës 29 janar para ndeshje mes AEK-ut dhe Arisit.

Pas kërkimeve, ata kanë identifikuar dy persona të dyshimtë që silleshin rreth stadiumit. Ata arrestuan 38-vjeçarin shqiptar ndërsa kanë shpallur në kërkim bashkëpunëtorin e tij.

38-vjeçari shqiptar, në përpjekje për të mos i vënë prangat, ka shtyrë policët, duke e bërë atë të rrëzojë njërin, por më në fund është arrestuar. Shqiptari dhe bashkëpunëtori i tij thyenin makinat gjatë ndeshjeve dhe teksa pronarët e tyre ndodheshin në stadium.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore