Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

VIDEO-LAJM/ Deputetes Jorida Tabaku i ndodh incidenti i papritur, pengohet në shkallët e Kuvendit

VIDEO-LAJM/ Deputetes Jorida Tabaku i ndodh incidenti i papritur, pengohet

Takat kanë “tradhtuar” deputeten e PD, Jorida Takabu teksa ecte në korridorin e Kuvendit për tu ulur në vendin e saj.

Në një moment, deputetja pengohet tek shkallët dhe për pak rrëzohet, por arrin të mbahet tek tavolina.

Ajo shikohet duke qeshur, ndërsa qetëson kolegët duke u konfirmuar se është mirë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore