Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

(Video+Emrat) Detaje nga aksidenti i ambulancës në Lezhë/ Kush janë 4 të lënduarit, shoferi manovroi…

(Video+Emrat) Detaje nga aksidenti i ambulancës në Lezhë/ Kush

Një aksidenti i rëndë ndodhi sot në aksin Lezhë-Milot. Një ambulancë doli nga rruga, duke përfunduar në arë. Për pasojë, mbetën të lënduar 4 persona; Fatjon Gjini infermier, 34vjeç; Nikoll Tusha 77 vjeç; Mrika Tusha 74 vjeç; Mara Gjin Prenga 73 vjec.

Burime bëjnë me dije se mjetet që po kalonin nuk po i hapnin rrugën autoambulancës që po transportonte një grua të sëmurë në spitalin e Lezhë.

Shoferi Vlash Toma ka parakaluar dhe për të shmangur përplasjen me makina të tjera manovroi dhe humbi drejtimin e mjetit.

Tomës ju bë testi i alkoolit dhe nuk ka rezultuar i dehur. Ai është shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë Lezhë, për veprime të mëtejshme procedurale.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore