Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

VIDEO/ Vajza shqiptare nxjerr pamjet brenda kamionit, ja si fshihet poshte veglave për të ikur në Angli

VIDEO/ Vajza shqiptare nxjerr pamjet brenda kamionit, ja si fshihet poshte

Shumë të rinj shqiptarë kanë parë emigrimin si zgjidhje të vetme të ‘halleve’ që kanë në Shqipëri. Megjithëse shpesh kemi dëgjuar që meshkujt emigrojnë për të siguruar një jetë më të mirë për veten dhe familjen e tyre, nuk mungojnë as vajzat që ndërmarrin udhëtime të vështira.

Së fundmi një video nga poshtë kamionit është publikuar nga JOQ, ku një vajzë e cila tregon pasaportën shqiptare udhëton për në Angli.

Vajza shkruan:

Une jam vajze dhe ika per Angli, u futa posht veglave te kamionit, nuk rrihej me ne Shqiperi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore