Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

VIDEO/ Ushtarët grekë kërcejnë me këngën e reperit shqiptar

VIDEO/ Ushtarët grekë kërcejnë me këngën e reperit

Prej disa ditësh është bërë virale në rrjetet sociale veçanërisht në “TikTok”, kënga “Freestyle” e këngëtarit shqiptar të njohur si “Don Xhon”, në bashkëpunimin me Meriton Mjekiqin,

Ritmi i këngës është tepër i këndshëm dhe shumë përdorues në “TikTok” po shpërndajnë video duke kërcyer nën këto ritme.

Këtij trendi nuk i kanë shpëtuar as 3 ushtarë grekë, të cilët janë argëtuar me këngën e shqiptarit dhe më pas e kanë shpërndarë në llogarinë e tyre në “TikTok”.

Në videon e mëposhtme shihen ushtarët me uniformën greke duke kërcyer mjaft të kënaqur teksa në sfond dëgjohet “Freestyle” i Don Xhonit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore