Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

VIDEO/ Të gjithë me sytë nga Berisha, por ja çfarë bëri Meta në momentin e incidentit

VIDEO/ Të gjithë me sytë nga Berisha, por ja çfarë

Ish-kryeministri Berisha u godit me grusht fytyrës në momentin që po shkonte nga selia e PD-së për në bulevardin "Dëshmorët e Kombit", ku po zhvillohet protesta e opozitës. Berisha u godit nga një person me veshje të kuqe i quajtur Gert Shehu, kur ishte pa mendje dhe ka pësuar hematoma në fytyrë, ndërsa gjaku mbuloi faqet dhe hundën.

Në videon e siguruar nga incidenti i sulmit, Meta shihet se ka ngritur duart në vetëmbrojtje, në momentin që Berisha është goditur nga Gert Shehu.

Personi në foto është ai që goditi Berishën duke u neutralizuar menjëherë nga badigardët, të cilët e kanë rrahur duke i shkaktuar hematoma në kokë dhe fytyrë.

Fill pas sulmit, Berisha është ngjitur në podium duke akuzuar Ramën për këtë sulm.

VIDEO/ Të gjithë me sytë nga Berisha, por ja çfarë

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore