Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

VIDEO/ Skema 3D, si e përplasi për vdekje Arjan Tase 7-vjeçaren në Himarë

VIDEO/ Skema 3D, si e përplasi për vdekje Arjan Tase 7-vjeçaren

Bledar Avdia me vajzën e tij 7-vjeçare Jonadën po qëndronin në bregun e detit në Potam. Një skaf që erdhi nga deti, i mori jetën mizorisht të miturës.

Çfarë ndodhi ne ato minuta dhe çfarë veprimesh kreu komisari Arjan Tase qe solli tragjedinë? Një dëshmitar okular që ndodhej 10 metra afër vendngjarjes rrëfen se si Arjan Tase kreu krimin e rende.

Pamjet e mëposhtme tregojnë në 3D skemën e ngjarjes së rëndë të 2 gushtit:

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore