Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

VIDEO/ Shmangu truprojat, si arriti të futej Gert Shehu në mes turmës dhe të sulmonte Berishën

VIDEO/ Shmangu truprojat, si arriti të futej Gert Shehu në mes

Si u fut agresori i Sali Berishës mes turmës?

Kjo pyetje merr përgjigjen nga pamjet e reja që kanë dalë nga terreni. Fillimisht, Gert Shehu ka shmangur truprojen e parë, duke u ulur dhe duke shmangur edhe qytetarët e tjerë që i dolën para, pasi u vu re që po vraponte në drejtim të kryedemokratit.

Të vetmit që nuk e vunë re ishin truprojat e Berishës, që duket se ishin shumë të zënë për të kontrolluar kush e di se çfarë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore