Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO/ Shkëlqejnë shqiptarët, i japin fitoren skuadrës polake në Europa League

VIDEO/ Shkëlqejnë shqiptarët, i japin fitoren skuadrës

Shqiptarët, Ernest Muçi dhe Lirim Kastrati, i kanë dhënë fitoren skuadrës polake të Legias së Varshavës në transfertë ndaj Spartakut të Moskës në ndeshjen e vlefshme për grupet e Europa League.

Dy futbollistët shqiptarë e nisën ndeshjen nga stoli, ndërsa u aktivizuan në pjesën e dytë.

Në shtesë, Muçi tregoi të gjithë talentin me një kalim të jashtëzakonshëm nga mesi i fushës, ndërsa në fund dha një asist perfekt për Kastratin. Sulmuesi i kombëtares së Kosovës nuk e pati aspak të vështirë ta dërgonte topin në rrjetë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore