Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

VIDEO/ Reshje intensive bore në Qafë-Plloçë, shihni pamjet

VIDEO/ Reshje intensive bore në Qafë-Plloçë, shihni pamjet

Renia e temperaturave, ka bërë që në shumë zona të vendit të nisin reshjet e dendura të borës.

Pamjet që shihni më poshtë vijnë nga Qafë Plloçi në Pogradec, ku bien reshje intensive dëbore.

Stuhia “Filomena” që mbuloi një pjesë të Spanjës me dëborë po i drejtohet Ballkanit dhe sipas sinoptikanëve kjo do të sjellë ulje të ndjeshme të temperaturave dhe reshje bore.

Pritet që të premten dhe në fundjavë, e gjithë Shqipëria të jetë e ngrirë, pasi temperaturat do zbresin deri në -13 gradë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore