Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

VIDEO/ 'Nxjerrja e armëve' nga policia, skena e frikshme që alarmoi sot qytetarët në Berat

VIDEO/ 'Nxjerrja e armëve' nga policia, skena e frikshme që

Qytetarët e Beratit janë përballur me një situatë të frikshme për disa momente gjatë ditës së sotme, por duket se gjithçka ka qenë një film.

Disa skena aksion në mes të qytetit historik kanë shkaktuar panik tek personat e pranishëm rastësisht në vendin e xhirimit që është kthyer në një skenë krimi gati-gati.

Mësohet se një film turk po xhirohet në qytet dhe producentët kanë kërkuar mbështetje me mjetet e policisë për disa skena aksion.

“BalkanWeb” ka publikuar një video shihet se si policët ndalin një person të dyshuar dhe i drejtojnë armët duke i bërë thirrje të dorëzohet.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore