Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

VIDEO/ Momenti kur turistja serbe vjedh unazën në një dyqan në Sarandë

VIDEO/ Momenti kur turistja serbe vjedh unazën në një dyqan

Pronarë të një dyqani në qendër të Sarandës, të cilët tregtojnë produkte të gjithëllojshme, kanë rënë pre e një vjedhje, për të cilën thanë se është e zakonshme.

Por e veçanta sipas tyre në këtë rast ishte se hajduti ishte një shtetase serbe. Siç shihet edhe në videon në fjalë, sapo shitësja kthen kurrizin, turistja serbe merr prej tavolinës me bixhu, një unazë dhe e mban në duar.

Ky fenomen sipas pronarëve ndodhin kryesisht nga turistë një ditorë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore