Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Video/ I gjithë vendi i mbuluar me gjak, pamje nga shkallët e Kuzum Baba-së ku humbi jetën 40-vjeçari në Vlorë

Video/ I gjithë vendi i mbuluar me gjak, pamje nga shkallët e Kuzum

Detaje të reja janë bërë me dije nga ngjarja e rëndë në Vlorë, ku humbi jetën tragjikisht një 40-vjeçar, i cili ra nga shkallët e Kuzum Baba-së.

“Top Channel” ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes, ndërsa burime bëjnë me dije se trupi i pajetë i përket një endacaku në Vlorë. Siç shihet edhe nga pamjet, vendi është mbuluar nga gjaku dhe trupi po transportohet në morgun e qytetit.

Ngjarja ndodhi rreth orës 16:30, në lagjen “Hajro Çakërri” ndërsa trupi është akoma i pa identifikuar./ Top Channel

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore