Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

VIDEO/ Gjak e shirita të verdhë, dalin pamjet nga vendi ku shqiptari vrau ish-gruan në Gjermani

VIDEO/ Gjak e shirita të verdhë, dalin pamjet nga vendi ku shqiptari

Pamjet që po shikoni vijnë nga Gjermania, aty ku një shqiptar raportohet se ka vrarë ish-gruan e tij.

47-vjeçari ka shkuar në vendin ku punonte ish-gruaja dhe e ka qëlluar me armnë zjarri dje ajo ka mbetur e vdekur në vend. Shqiptari më pas, është larguar nga vendi i krimit me taksi dhe ka tentuar të arratiset. Por, efektivët e policisë e kanë lokalizuar dhe e kanë prangosur. 

Identitetet e protagonistëve të ngjarjes nuk dihen ende, e po ashtu nuk dihen as rrethanat mes çiftit që kanë çuar në kryerjen e këtij akti të rëndë. Shqiptari është pas hekurave dhe pritet të zbardhet dëshmia e tij. 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore