Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

VIDEO/ “Gafa” e Berishës para demokratëve, ngatërron datën dhe korrigjohet nga Garo: Më falni...

VIDEO/ “Gafa” e Berishës para demokratëve, ngatërron

Nuk janë të rralla lapsuset e politikanëve shqiprtarë në vend, por kësaj here kamerat kanë kapur Sali Berishën. 

Kryedemokrati Sali Berisha ka ngatërruar datën e prostës që ka paralajmëruar me atë të finalizimit të procesit të Primareve. I pranishëm në një takim me demokratët në Tiranë, Berisha u bëri thirrje qytetarëve që më datë 4 dhjetor të dalin në shesh për të protestuar.

Por, ai u korrigjua nga Floriana Garo, drejtoresha e komunikimit në PD.

Pjesë nga biseda:

Sali Berisha: Prandaj ju them, më datën 4 të jemi në bulevardin "Dëshmorët e Kombit"

Floriana Garo: Më datë 6...

Sali Berisha: Po, më datë 6 dhjetor, më falni, më datë 6 te jemi në  bulevardin "Dëshmorët e Kombit"

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore