Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

VIDEO- FOTO/ Polici i dehur i pret këmbët të riut në Durrës dhe ia mbath nga vendngjarja

VIDEO- FOTO/ Polici i dehur i pret këmbët të riut në

Personi i aksidentuar në këto pamje është Edison Kumria një 33 vjeçar nga Durresi.

Mbrëmjen e se dielës pranë banesës se tij, ai u përplas nga një makine tip benz. Drejtuesi i makinës ishte një oficer i nje patrulle polici, ne Komisariatin e Durrësit.

Oficeri ka rezultuar në gjendje të dehur edhe është larguar nga vendi i ngjarjes, duke e lënë Kumrinë me dy këmbët tërësish te gjymtuara. Ky i fundit u dërgua me pas në Spitalin e Traumës ku rrezikon që t’i këputen te dyja këmbet.

33 vjecari Kumria vijon të jetë në gjendje të rëndë shëndetësore dhe sipas informacioneve nga Spitali i Traumës, ndodhet ende në reanimacion.

Ndërsa oficeri i policisë u arrestua dhe do përballet me drejtësinë ne Gjykatën e Durrësit, per veprat penale, shkelja e rregullave te qarkullimit rrugor, drejtimi i makinës ne gjendje te dehur dhe largimi nga vendi i aksidentit./Top Channel

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore