Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

VIDEO/ Foshnja bllokohet brenda apartamentit në Tiranë, momenti kur e nxjerrin zjarrfikësit me shkallë nga ballkoni

VIDEO/ Foshnja bllokohet brenda apartamentit në Tiranë, momenti kur e

Një foshnje ka mbetur e mbyllur brenda në banesë mëngjesin e sotëm në zonën e “Freskut” në Tiranë.

Mësohet se foshnja mbeti brenda pasi nënës së tij iu mbyll dera e apartamentit nga jashtë. Menjëherë ajo ka lajmëruar forcat zjarrfikëse , të cilët kanë ndërhyrë për të nxjerrë vogëlushin.

Ata ndërhynë dhe arritën ta nxirrnin nga ballkoni me anë të shkallëve.

Sikurse duket në video, fëmija qëndron i qetë teksa një nga zjarrfikësit e mban në krahë, derisa ia dorëzon nënës./ TCh

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore