Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

VIDEO/ ‘Fluturonte’ me 305 km/h në tunelin e Kalimashit, e pëson keq "mbreti” i TikTok (Emri)

VIDEO/ ‘Fluturonte’ me 305 km/h në tunelin e Kalimashit, e

Një drejtues makine është gjobitur pasi qarkulloi me shpejtësi 305km/h, në tunelin e Kalimashit.

Aleks Visha, ka publikuar një video në rrjete sociale ku shfaqet mjeti tip “Ferrari” që po drejtonte me shpejtësi shumë të lartë. Pas publikimit të videos policia e ka identifikuar në bazë të pamjeve filmike dhe e ka shoqëruar në Komisariat.

Ndaj tij u mor masa administrative 100 000 lekë të rinj, ndërsa po ashtu iu bllokua Ferrari.

 

Policia Rrugore e Tiranës apelon drejtuesit e automjeteve të zbatojnë rregullat e qarkullimit rrugor dhe ndalimin e videove të tilla që kanë karakter joedukativ për sigurinë rrugore.

“Policia Rrugore e Tiranës/ Qarkulloi me shpejtësi 305km/h, në tunelin e Kalimashit, Policia Rrugore e Tiranës identifikon dhe bllokon automjetin “Lamborghini”. Shoqërohet në Komisariatin Rajonal të Policisë Rrugore Tiranë, drejtuesi i automjetit, shtetasi A. V. Pas publikimit në rrjetet sociale, të një videoje në të cilën shfaqej një automjet që qarkullonte me shpejtësi 305 km/h, Policia Rrugore e Tiranës ka intensifikuar punën për identifikimin e automjetit dhe të drejtuesit të tij. Në bazë të pamjeve filmike të siguruara, është identifikuar dhe ndaluar automjeti tip “Lamborghini” me drejtues shtetasin A. V., të cilin e Policia e ka shoqëruar në Komisariat. Ndaj drejtuesit të automjetit u mor masë administrative 100 000 lekë të rinj. Policia Rrugore e Tiranës apelon për drejtuesit e automjeteve që të zbatojnë me rigorozitet rregullat e qarkullimit rrugor dhe apelon gjithashtu për ndalimin e publikimeve që kanë karakter joedukativ për sigurinë rrugore”, sipas njoftimit të policisë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore