Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

VIDEO/ Fifi rrëmben edhe vëmendjen e Edi Ramës, ja çfarë poston kryeministri

VIDEO/ Fifi rrëmben edhe vëmendjen e Edi Ramës, ja

TIRANË - Kryeministri Edi Rama e ka nisur sot ditën duke publikuar disa pamje përrallore nga lugina e Valbonës, e cila është mbulur nga bora.

Por ajo që ka bërë përshtypje në postimin e Edi Ramës në instagram, është kënga shoqëruese e videos.

Kënga që mori gjithë vëmendjen në rrjet pas daljes së këngëtares Filloreta Raçi nga BBV, mesa duket i ka pëlqyer dhe kryeministrit Edi Rama, i cili ka postuar një reels në Instagram me të në sfond.

“Valbona Magjike”-shkruan ai, ku kënga i shton efektin stilistik pamjeve magjepsëse.

VIDEO/ Fifi rrëmben edhe vëmendjen e Edi Ramës, ja

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore