Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

VIDEO EPIKE gjatë Samitit/ Kryeministri europian ngatërron rrugën, ja veprimi që bëri Edi Rama ndaj liderit

VIDEO EPIKE gjatë Samitit/ Kryeministri europian ngatërron

Në Samitin e organizuar ditën e djeshme të BE-Ballkani Perëndimor, kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka pritur përpara stadiumit “Air Albania”  27 liderë europianë.

Teksa ka përshendetur kryeministrat e vendeve të ndryshme të Europës, pas situatës gazmore që u krijua me kryeministrin e Luksemburgut, një tjetër kryeministër shkaktoi një situatë komike.

Duket se kryeministri i Suedisë pasi zbriti nga makina, e cila e shoqëroi përpara “Air Albania”, pati një moment që e hutoi dhe pyeti shoqëruesit e tij se ku duhet të kalonte. U duk sikur moti me shumë diell bëri që kryeministri suedez të mos e shihte se ku po e priste kryeministri Rama.

Rama tërhoqi vëmendjen e tij për t’u përshëndetur.

 

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore