Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

VIDEO/ Emocionuese! Trupat shqiptare të FA shpëtojnë vajzën 5-vjeçare në Turqi

VIDEO/ Emocionuese! Trupat shqiptare të FA shpëtojnë vajzën

Trupat shqiptare të Forcave të Armatosura kanë shpëtuar nga rrënjojat një vajzë 5-vjeçare.

Ministri Niko Peleshi ka ndarë video nga procesi i kërkimit. Sipas tij, forcat shqiptare kanë nxjerrë nga rrënojat 6 trupa të pajetë në zonën e Mallatjas, në Turqi. Ministri shton se skuadrës së parë të Shqipërisë, i janë shtuar edhe forca të tjera. 

Postimi i Peleshit: Në sfidë me rrënojat, motin e ftohtë e lodhjen, trupat tanë të FA janë duke punuar prej orësh, pa ndërprerje duke shpëtuar jetën e një fëmije 5 vjeç dhe duke nxjerrë nga rrënojat 6 trupa të pajetë në zonën e Mallatjas, në Turqi.

Skuadrës së parë sapo i janë bashkuar edhe forcat të tjera nga Shqipëria në këtë betejë për jetën, nderkohe në dispozicion për të shtuar mbështetjen.

 

 

 

 

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore