Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

VIDEO/ Ekipi i shpëtimit nxjerr të vdekur nga rrënojat një vajzë 20-vjeçare, gazetari: Tragjike!

VIDEO/ Ekipi i shpëtimit nxjerr të vdekur nga rrënojat një

Teksa kanë kaluar 72 orë nga tërmeti tragjik në juglindje të Turqisë, ekipi shqiptar i shpëtimit po punon krah emergjencave turke për shpëtimin e  njerëzve.

Fatkeqësisht një vajzë është nxjerrë e vdekur mëngjesin e sotëm nën rrënojat e një pallati.

“Një tjetër turp sapo është gjetur. Po punojnë për nxjerrjen e një turpi të një vajze të re 20 vjeçe. Tragjike!”- raporton gazetari Artur Bibe.

Aktualisht kanë kaluar 3 ditë nga tërmeti që la pas mbi 16 mijë viktima në Turqi dhe Siri dhe puna  e ekipeve të shpëtimit është e vështirë edhe për shkak të kushteve atmosferike. Për të mbijetuarit nën rrënoja mbijetesa po bëhet ende më e vështirë, nga mungesa e ujit e ushqimit dhe i ftohti./ Top Channel

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore