Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

VIDEO E RËNDË/ U vra teksa shihte ndeshjen, publikohet momenti kur Pëllumb Islami qëllohet për vdekje në Greqi

VIDEO E RËNDË/ U vra teksa shihte ndeshjen, publikohet momenti kur

Mediat greke kanë publikuar sot pamjet nga momenti i vrasjes aksidentale të Pëllumb Islamit në Nea Joni, teksa ndodhej në lokalin e lagjes duke parë një ndeshje futbolli.

Pamjet e publikuara nga Mega, tregojnë sesi 39-vjeçari ndodhej në vendin e gabuar, në momentin e gabuar, kur një bandë shqiptare pas një konflikti hapi zjarr. Më herët Pëllumb Islami kishte ndërhyrë për t'i qetësuar duke qenë se i dëgjoi që po flisnin shqip, edhe pse nuk kishte asnjë njohje me ta.

Në të njëjtën kohë, në gjendje paniku, pjesa tjetër e klientëve u përpoqën të largoheshin nga vendngjarja. Për rastin, policia ka arrestuar dy persona, një më 20 mars dhe një tjetër një ditë më parë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore