Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

VIDEO/ Dalin pamjet, ja vendi ku vdiq tragjikisht emigranti shqiptar në Greqi, shkëmbi e zuri poshtë...

VIDEO/ Dalin pamjet, ja vendi ku vdiq tragjikisht emigranti shqiptar në

Mediat greke kanë publikuar pamje nga vendi ku humbi jetën 40-vjeçari shqiptar, teksa mblidhte barishte në mal.

Sipas informacioneve, shqiptari është shtypur nga një gur teksa mblidhte barishte medicinale në mal. Më pas, ai ra në humnerë nga një lartësi prej 20 metrash, duke gjetur kështu vdekjen.

Sipas informacioneve, bashkë me burrin fatkeq, në zonë kishin shkuar edhe dy të tjerë dhe kishin njoftuar shërbimet kompetente.

Ngjarja ka ndodhur në mesditë, kur papritur një shkëmb është shkëputur dhe ka rënë mbi të pafatin, duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore