Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

VIDEO/ Burri i shtrirë në tokë para kryeministrisë tërheq vëmendjen e qytetarëve, ja çfarë ndodhi

VIDEO/ Burri i shtrirë në tokë para kryeministrisë

Një burrë i shtrirë në tokë në qendër të Tiranës tek zona pranë Kryeministrisë ka tërhequr vëmendjen e qytetarëve.

Mësohet se burri kishte humbur kontrollin e biçikletës dhe si pasojë kishte përfunduar në tokë.

Menjëherë në ndihmë të tij kanë shkuar policët e gjendur aty pranë.

Mësohet se ai tashmë është në gjendje të mirë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore