Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

VIDEO/ Breshëri plumbash në lumin e Shalës, të rinjtë trembin turistët, publikohen pamjet në Tik Tok

VIDEO/ Breshëri plumbash në lumin e Shalës, të rinjtë

Një grup të rinjsh kanë terrorizuar turistët në lumen e Shalës. Pamjet e publikuara në rrjet tregojnë se sit ë rinjtë që po shëtisin me një varkë qëllojnë me armë zjarri. Konkretisht, një prej tyre, i veshur totalisht me të zeza, drejton kallashin në ajër dhe qëllon me breshëri plumbash.

“Nale o Izet”, thotë ai dhe qëllon.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

 

Të gjithë turistët e pranishëm janë terrorizuar nga ngjarja.

Ende nuk ka një njoftim zyrtar në lidhje me ngjarjen në fjalë. Pamjet janë publikuar edhe nga vetë të rinjtë në Tik Tok.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore