Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

VIDEO/ Berisha filmohet i përhumbur dhe i vetmuar te Gjiri i Lalëzit

VIDEO/ Berisha filmohet i përhumbur dhe i vetmuar te Gjiri i Lalëzit

Ish-kryeministri Sali Berisha është shfaqur në zonën e Gjirit të Lalëzit, aty ku mendohet se ka edhe vilën e tij.

Gjatë xhiros së tij përreth vilës personale në Lalëz, ish -kryeministri është shfaqur i përhumbur. 

Në videon e bërë publike në rrjetet sociale dhe në media, Berisha duket se diçka po kërkon. Ndërsa në rrjetet sociale nuk kanë munguar edhe ironitë. 

Brryli Broadway një faqe sociale nuk ka lënë pa komentuar një video të tillë, duke thumbuar ish-kryeministrit.

"Kërkojmë ndihmën tuaj në gjetjen e gjyshit tonë. Ai është larguar në mëngjes nga shtëpia dhe nuk është kthyer. Gjyshi ka pas veshur të njëjtat rroba si në foto. Gjyshi ka humb në zonën e Gjirit të Lalzit, por nuk e dimë çfarë drejtimi ka marre nga deti apo nga mali se gjyshi eshte kampion si në not edhe në ecje. Me respekt mbesa", shkruan Brryli Broadway.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore