Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

VIDEO / Aksident në Unazën e Madhe, makina përfundon përmbys në mes të rrugës

VIDEO / Aksident në Unazën e Madhe, makina përfundon përmbys

Një aksident ka ndodhur në orët e mbrëmjes së të hënës në Unazën e Madhe të Tiranës.

Nga pamjet e siguruara nga Gazeta Shqip shihet një makinë e kthyer përmbys nën mes të rrugës pranë Kopështit Botanik.

Aksidenti mendohet se ka ndodhur për shkak të terrenit të rrëshkitshëm në rrugë si pasojë e reshjeve të dendura të shiut, që kanë përfshirë Tiranën dhe Shqipërinë prej dy ditësh.VIDEO / Aksident në Unazën e Madhe, makina përfundon përmbys

VIDEO / Aksident në Unazën e Madhe, makina përfundon përmbys

VIDEO / Aksident në Unazën e Madhe, makina përfundon përmbys

VIDEO / Aksident në Unazën e Madhe, makina përfundon përmbys

VIDEO / Aksident në Unazën e Madhe, makina përfundon përmbys

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore