Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Video/ Aksident i rëndë në aksin Milot-Lezhë, trajleri përplaset me autobusin me pasagjerë

Video/ Aksident i rëndë në aksin Milot-Lezhë, trajleri

Një aksident i rëndë është shënuar në aksin Lezhë-Milot, pranë ishull Shëngjinit.

Një autobus me pasagjerë brenda është përplasur me trajlerin dhe si pasojë ka dalë nga rruga. Nga përplasja është plagosur një fëmijë, i cili është dërguar për mjekim në spital.

Mësohet se trajleri ka goditur nga pas autobusin, ndërsa dëmet material siç shihet dhe nga pamjet janë të konsiderueshme.

Sakaq, Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të dinamikës së aksidentit. Më poshtë pamjet e siguruara nga News 24.

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore