Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Vetëvritet me armë gjahu 77-vjeçari në Kurbin

Vetëvritet me armë gjahu 77-vjeçari në Kurbin

Një 77-vjeçar është gjetur i vetëvrarë në banesën e tij në Kurbin. Policia njofton se më datë 08.04.2021, rreth orës 10 :40, në Fushë-Milot Kurbin, në banesën e tij dyshohet së është vetëvrarë me armë gjahu shtetasi Taf Kasmi 77 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore