Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E RËNDË/ Vetëvritet me armë gjahu 32-vjeçari në Himarë, dyshohet se...

E RËNDË/ Vetëvritet me armë gjahu 32-vjeçari në

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Himarë.

Bëhet me dije nga burimet për mediat se një 32-vjeçar është vetëvrarë me armë gjahu.

Policia tha se ngjarja ndodhi në fshati Kuç, Himarë, ku dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu, në afërsi të banesës së tij, shtetasi S. B., 32 vjeç, i cili paraprakisht dyshohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore