Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Verë në mesin e shtatorit, rriten sërish temperaturat

Verë në mesin e shtatorit, rriten sërish temperaturat

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm në të gjithë vendin.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 14°C në 24°C, në zonat e ulëta nga 21°C në 30°C dhe në zonat bregdetare nga 23°C në 31°C.

Era do të fryjë në drejtim Veriperëndimor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 2 ballë.

Kosova sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh të cilat do të sjellin mot kryesisht të qëndrueshëm. Temperaturat do të pësojnë një rritje lehtë ku do të variojnë: në zonat malore nga 13°C në 26°C dhe në zonat e ulëta nga 16°C në 29°C.

Në fotot e mëposhtme do gjeni parashikimin e motit për qytetet kryesore të vendit, Kosovës dhe botës:

Verë në mesin e shtatorit, rriten sërish temperaturat Verë në mesin e shtatorit, rriten sërish temperaturat Verë në mesin e shtatorit, rriten sërish temperaturat Verë në mesin e shtatorit, rriten sërish temperaturat Verë në mesin e shtatorit, rriten sërish temperaturat Verë në mesin e shtatorit, rriten sërish temperaturat 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore