Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Vdes nga Covid-19 mjeku në spitalin “Shefqet Ndroq” (Emri)

Vdes nga Covid-19 mjeku në spitalin “Shefqet Ndroq” (Emri)

Mjeku pneumolog Anibal Byberi ka ndërruar jetë me COVID-19 në Spitalin COVID 2,  "Shefqet Ndroqi.

Byberi ishte i shtruar në spitalin "Shefqet Ndroqi", por nuk ka mundur dot të fitojë betejën e tij me virusin.

Ai u paraqit tek ish-Sanatoriumi në gjendje të rëndë shëndetësore, por ndërroi jetë mbrëmjen e djeshme.

Mjeku pneumolog ka punuar në Tropojë dhe ka mbajtur dhe postin e drejtorit në Spitalin e Tropojës.

/ Shqiptarja.com

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore