Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Vazhdojnë aksidentet/ "Çmendet" shoferi në Lezhë, makina hyn në lokal e plagos klientin

Vazhdojnë aksidentet/ "Çmendet" shoferi në

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm ne aksin Elbasan Metalurgji për pasojë është plagosur një vajzë. 

Dy mjete janë për përplasur kokë më kokë ndërsa policia mendon se shkak është një parakalim i gabuar.  Drejtuesja e mjetit tip xhip është dërguar me spital për të marrë ndihmën mjekësore. Në vendngjarje janë ekspertet dhe policia, të cilët po punojnë për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Një aksident ka ndodhur në fshatin Tresh në Lezhe. Një makinë ka humbur kontrollin e mjetit duke bërë që makina ta përfundojë në verandën e një lokali dhe më pas është përplasur me një mur. Si pasojë ka mbetur i plagosur një person, i cili po konsumonte kafe në lokal.

Në Shkodër u arrestua një 47-vjeçar i cili aksidentoi për vdekje, mbrëmjen e kaluar në aksin Shkodër-Koplik. Ai shtypi një kalimtare 31-vjeçare nga Shtoj i Ri, e cila po lëvizte me biçikletë. Aksi Shkodër-Koplik mbetet një nga akset më problematike në Shqipëri dhe shkak është errësira në këtë rrugë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore