Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Unë fitova/ Posterat e Becchetit kundër Ramës mbushin Romën (Fotot)

Unë fitova/ Posterat e Becchetit kundër Ramës mbushin Romën

“Unë fitova, tani është radha ime të flas. Francesco Beccheti tashmë ka nisur një fushatë fitoreje dhe promovimit të tij për atë që cilëson si fitore ndaj Ramës dhe qeverisë shqiptare, duke fituar në gjykatën Arbitrazhit dhe ku shtetit shqiptar detyrohet t’i paguajë 100 milionë euro.

Posterat e Becchetit kanë mbushur kryeqytetin e Italisë, i cili fton italianët që të njihen më në detaje se si e ka fituar këtë betejë, duke klikuar në ëebin e krijuar enkas për këtë. Posterat janë vendosur në Sheshin "Spanja" në Romë.

Sipërmarrësi italian Francesco Becchetti fitoi përfundimisht gjyqin me shtetin shqiptar, për mbylljen e televizionit “Agon Channel”, në vitin 2015, duke i fituar kështu Shqipërisë 110 milionë euro.

Prokuroria dhe prokuroria, asokohe publikuan një skemë korruptive sipas tyre, ku përfshihet Beccheti, ndërsa vetë ai pretendonte se mbyllja e televizionit ishte motivuar politikisht.

Unë fitova/ Posterat e Becchetit kundër Ramës mbushin Romën

Unë fitova/ Posterat e Becchetit kundër Ramës mbushin Romën

Unë fitova/ Posterat e Becchetit kundër Ramës mbushin Romën

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore