Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

U vetëhodh me gruan nga kati i 6/ Momenti kur nëna dhe motra e Florindit mësojnë lajmin tragjik (VIDEO)

U vetëhodh me gruan nga kati i 6/ Momenti kur nëna dhe motra e

Në disa pamjet të publikuara nga mediat amerikane duket momenti kur nëna dhe motra e aktorit shqiptar Florind Belliu marrin vesh lajmin e kobshëm të vdekjes tragjike të djalit të tyre dhe bashkëshortes së tij.

Burrë e grua u hodhën nga kati i gjashtë i pallatit ku jetonin. Siç shihet nga pamjet, poshtë pallatit janë nëna e Florind Balliut dhe motra e tij shtatzënë. Pamjet janë publikuar nga New York Post. Policia është duke i sqaruar për ngjarjen, ndërsa ato shihen në gjendje të rëndë.

Florindi dhe Ornela prej më shumë se 7 vitesh nuk kishin ardhur në Shqipëri, por jetonin në New York. Kohët e fundi, Florindi kishte probleme të shëndetit mendor.

Dëshmitarë në vendngjarje tregojnë se kanë dëgjuar zhurmë të madhe dhe janë shokuar kur kanë parë dy trupat e vdekur në vend.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore