Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Fotolajm/ Piktori nga Elbasani u “rikthen” prindërve të pikëlluar buzëqeshjen e Mateos

Fotolajm/ Piktori nga Elbasani u “rikthen” prindërve të

Fier- Rreth dy javë pas vrasjes makabre të 8-vjeçarit Mateo Vasiu nga fqinji i tij Klodian Çalamani në Fier, në derën e familjarëve të të miturit ka trokitur një dashamirës i cili ka gdhendur në letër portretin e qeshur të djalit të tyre.

Piktori Geol Voci nga qyteti i Elbasanit ka pikturuar Mateon dhe ka udhëtuar drejt Fierit për të mbërritur në shtëpinë e prindërve të tij.

Aty ai është takuar me nënën, babanë, gjyshen dhe vëllanë e Mateos të cilët kanë pozuar bashkë me Vocin dhe veprën e krijuar prej tij.

Kujtojmë se Mateo Vasiu u vra nga fqinji i tij Klodian Çalamani në shtëpinë e tij pasditen e 16 nëntorit.

Fotolajm/ Piktori nga Elbasani u “rikthen” prindërve të

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore