Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“U shua drita e shtëpisë”/ Rama përlot me mesazhin për vdekjen e nënës

“U shua drita e shtëpisë”/ Rama përlot me mesazhin

Kryeministri Edi Rama ka bërë një dedikim prekës për ndarjen nga jeta të nënës së tij, Anetës. Rama shkruan në Facebook se u shua drita dhe guri këndor i shtëpisë, ku u rritën e u bënë burra.

Postimi i Ramës

Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë ku u rritëm e u bëmë burra, e ku mbetëm gjithnjë fëmijë. E di, që deri sa të shoh dot diellin e yjet do të jesh me mua, e bukur dhe e fortë si askush. Do të na mungosh shumë, por asgjë më shumë nuk bëje dot për ne sesa e pamundura që bëre plot përkushtim gjithë jetën, prandaj prehu në paqe mam.

“U shua drita e shtëpisë”/ Rama përlot me mesazhin

“U shua drita e shtëpisë”/ Rama përlot me mesazhin

“U shua drita e shtëpisë”/ Rama përlot me mesazhin

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore