Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

U shkatërrua nga tërmeti, Rama nxjerr pamjet e lagjes së re në Fushë-Krujë (Video)

U shkatërrua nga tërmeti, Rama nxjerr pamjet e lagjes së re

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me disa pamje nga kantieri i ndërtimit në Fushë-Krujë, ku po hidhen themelet për ndërtimin e lagjes së re.

Lagja u dëmtua nga tërmeti i 26 nëntorit 2019, teksa Rama shkruan në Facebook se hap pas hapi, ajo po merr formën e një zone cilësore rezidenciale për familjet.

“Mirëmëngjes dhe me lagjen e re te Rilindjes së Fushë-Krujës, që pas tragjedisë së një viti më parë, po merr hap pas hapi formën e një zone cilësore rezidenciale për familjet e prekura nga tërmeti, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore