Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

U plagos me armë zjarri/ 60-vjeçari me probleme mendore niset me urgjencë në spital (EMRI)

U plagos me armë zjarri/ 60-vjeçari me probleme mendore niset me

Një 60-vjeçar është dërguar në spital me plagë të rënda në këmbë mbrëmjen e sotme, në Kombinat.

Mësohet se Murteza Lika ka shkuar i plagosur me armë zjarri në këmbë, teksa dyshohet se ai vuan nga probleme të shëndetit mendor. Nuk dihen rrethanat nëse është vetplagosur apo e kanë plagosur. Ndërkohë, në ambientet e spitalit ka shkuar dhe grupi hetimor.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 23.05.2022, rreth orës 20:45, është paraqitur në spital për ndihmë mjekësore, shtetasi M. L., rreth 60 vjeç, banues në Kombinat, i cili në rrethana ende të paqarta, dyshohet se është plagosur në këmbë me armë zjarri.

Nuk dihen rrethanat nëse është vetëplagosur apo e kanë plagosur. Paraprakisht dyshohet se ky shtetas vuan nga probleme të shëndetit mendor.  Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore