Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

U përplasën për borxhin, shqiptari qëllon qëllon me pistoletë 6 herë tunizianin në Itali dhe arratiset

U përplasën për borxhin, shqiptari qëllon qëllon me

Një shqiptar akuzohet se ka qëlluar 6 herë me pistoletë një shtetas tunizian në Itali. Mediat italiane shkruajnë se arsyeja ka qenë një borxh që tuniziani i ka pasur shqiptarit dhe se ai është arratisur.

Mësohet se autori ka shkuar drejt shtëpisë së viktimës për të zgjidhur konfliktin, por në tensione e sipër shqiptari ka nxjerrë pistoletën dhe e ka qëlluar 6 herë tunizianin. Ai ?7shtë plagosur në këmbë.

Autoritetet italiane janë duke punuar për kapjen e autorit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore