Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

U pa “kokë me kokë” me Ramën duke biseduar në Kuvend, deputeti Sula rrëfen se çfarë diskutuan

U pa “kokë me kokë” me Ramën duke biseduar në

Deputeti i Partisë Demokratike Dashnor Sula ka treguar se i ofroi kryeministrit Edi Rama dokumente që kanë lidhje me Portin e Durrësit.

Deputeti demokrat u shpreh për ReportTv, se bisedoi sot me Ramën, dhe se i kërkoi atij që t’i verifikojë dokumentet që i dorëzoi.

“I ofrova disa dokumente që ti shohë dhe ti verifikojë. Bëhet fjalë për Portin. Diskutimi ishte tepër normal asnjëlloj debati. Më shumë ishte sqarues. Ne kemi kundërshtuar po asnjëherë nuk kemi fyer. Kryeministri kujton se mund të flasë nga vendi për të sqaruar. Do duhet të verifikohen dhe dy dokumente,” tha Sula.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore